U.S. Higher Education Virtual Fair

Онлайн-виставка вищої освіти в СШАЗареєструватись

До виставки залишилось:

2020-10-31T13:00
30 днів
22 годин
17 хвилин
30 секунд
bridge

На тебе чекаЄ

6 годин цінної інформації про освіту в США
20американських університетів
10 семінарівпро вступ та фінансування освіти в США
Необмежена кількістьбезкоштовних консультацій

Програма

Виставка вищої освіти в США

Cесії:

Відкриття виставки

Вступ на бакалаврські програми в США

Вступ на магістерські та докторські програми в США

Як обрати професію та спеціальність для навчання в США?

Підготовка до вступу разом з EducationUSA Academy

Фінансування освіти в США

Написання мотиваційних листів та ессе для вступу

Закриття виставки

Паралельні сесії:

Креативні спеціальності та освіта в США

Магістратура з права в США

Вільні науки в університетах США

Зареєструватись

УНІверситети

Yale University

State University of New York, Buffalo

З часу свого заснування президентом США Міллардом Філлмором у 1846 році Університет Баффало з маленької медичної школи перетворився на великий дослідницький університет. Випускники та викладачі UB включають п’ять Нобелівських лауреатів, п’ять лауреатів Пулітцерівської премії, одного прем’єр-міністра Сомалі, двох космонавтів, трьох мільярдерів, одного лауреата премії «Оскар» та одного лауреата премії «Еммі».

1/10
George Washington University

Minerva Schools at KGI

Школи Minerva при KGI - це університетська програма зі штаб-квартирою в Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Заклад виник як партнерство між проектом Minerva та Інститутом випускників Кека (KGI). ЗВО пропонує як чотирирічну бакалаврську, так і магістерську наукову програми.

1/10
Illinois Institute of Technology

Illinois Institute of Technology

Приватний дослідницький університет у Чикаго, штат Іллінойс. Університет має програми в галузі архітектури, бізнесу, комунікацій, дизайну, техніки, промислових технологій, інформаційних технологій, права, психології та наук. В закладі навчались три лауреата Нобелівської премії у галузях фізики та економіки.

1/10
SCAD Savannah

Savannah College of Art and Design (SCAD)

Приватна школа мистецтв з кампусами в Саванні, Джорджія; Атланта, Джорджія та Лакост, Франція. Заснована у 1978 році школа пропонувала ступені з програм, які тоді ще не викладались на південному сході США. Університет зараз працює у двох місцях в Джорджії, має програму онлайн-освіти та пропонує навчання у місті Лакост, Франція. Міжнародні студенти складають 14% від загальної кількості студентів.

1/10
University of Colorado, Boulder

University of Colorado, Boulder

Державний дослідницький університет у Боулдері, штат Колорадо. Університет пропонує понад 150 академічних програм та, наразі, налічує 17 000 студентів. Серед випускників дванадцять Нобелівських лауреатів та 20 космонавтів.

1/10
Maryland Carey Law

University of Maryland Francis King Carey School of Law

Університет знаходиться в місті Балтімор, штат Меріленд. Університет пропонує спеціальні сертифікати з екологічного права та охорони здоров’я. Інші програми включають адвокатську діяльність, альтернативне вирішення спорів, господарське право, клінічне право, право інтелектуальної власності, міжнародне та порівняльне право.

1/10
Orange Coast College

Orange Coast College.

Кампус цього дворічного коледжу розташований у Коста-Мессі, лише за декілька хвилин від пляжів Південної Каліфорнії. OCC пропонує понад 135 академічних та кар'єрних програм, включаючи одну з найбільших державних морських програм у країні. В середньому кількість студентів становить близько 22 000 кожного семестру.

1/10
University of Michigan - Flint 2

University of Michigan - Flint

Один з двох регіональних корпусів Університету Мічигану, який був заснований у 1837 році. Заклад пропонує близько 200 бакалаврських та магістерських програм. Також, в корпусах функціонує понад 100 студентських організацій.

1/10
Loyola

Loyola Marymount University

Заклад пропонує більше 100 бакалаврських та магістерських програм в 6 коледжах та має школу права в центрі Лос-Анджелесу. Це один з найбільших римо-католицьких університетів на західному узбережжі США, де навчається близько 9700 студентів, аспірантів та майбутніх юристів.

1/10
St Cloud State

St. Cloud State University

Державний університет в місті Сент-Клауд, Міннесота. Заснований у 1869 році, університет є одним з найбільших у штаті. Cтуденти можуть обирати з більш ніж 200 спеціальностей, сертифікатних та професійних програм у восьми коледжах та школах. Університет відомий своєю хокейною командою.

1/10
Central Michigan Uni

Central Michigan University

Центральний університет Мічигану (CMU) - державний дослідницький університет у місті Маунт-Плезант, штат Мічиган. Заснований у 1892 році, CMU зараз має понад 20 000 студентів на кампусі містечка Маунт-Плезант і 7 000 студентів, які навчаються онлайн у більш ніж 60 місцях по всьому світу. CMU пропонує 200 академічних програм на бакалаврському, магістерському та докторському рівнях, включаючи програми з підприємництва, журналістики, музики, аудіології, освіти викладачів та психології.

1/10
Pace University

Pace University: New York

Університет Пейс - приватний університет із головним кампусом у Нью-Йорку, а також кампусами в окрузі Вестчестер, штат Нью-Йорк. Університет був заснований в 1906 році братами Гомером Сент-Клер Пейс і Чарльзом А. Пейсом як бізнес-школа. Університет навчає близько 13 000 студентів на бакалаврських, магістерських та докторських програмах. Він пропонує близько 100 спеціальностей у своїх шести школах.

1/10
DePauw University

DePauw University

Приватний університет у Грінкаслі, штат Індіана. Саме тут у 1909 році було засновано Товариство професійних журналістів. Заклад знаходиться поблизу Індіанаполісу. Його студентське містечко складається з 36 головних будівель, обсерваторії, парку та гуртожитків.

1/10
Saint Leo University

Saint Leo University

Будучи найстарішим католицьким закладом вищої освіти у Флориді, Saint Leo University має традицію приймати студентів усіх конфесій. Заклад пропонує понад 50 бакалаврських програм, а також магістерські, докторські та сертифікаційні програми.

1/10
Northwest

Northwest Missouri State University

Державний університет в Мерівіллі, Міссурі. Університет був створений у 1905 році як школа для вчителів. Він пропонує 127 бакалаврських та 40 післядипломних програм. Щорічно найбільша кількість студентів випускається з факультетів бізнесу, освіти, географії та сільського господарства. Університет має сильні спортивні команди з частими перемогами в американському футболі, баскетболі та черлідерстві.

1/10
Winona State University

Winona State University

Державний університет Вайнона (WSU) - університет у місті Вайнона, штат Міннесота заснований у 1858 році як школа для майбутніх вчителів та педагогів. Зараз WSU пропонує більше 80 програм у своєму головному університетському містечку, а також колегіальні програми на кампусах-сателітах в Державному університеті Вайнона-Рочестер та на Західному кампусі Вайнона. До університету щорічно в середньому вступають 9 тисяч студентів на бакалаврські та післядипломні програми.

1/10
Uni of South Alabama

Університет Південної Алабами

Університет Південної Алабами (USA) - державний дослідницький університет у Мобілі, штат Алабама. Він був створений законодавчим органом штату Алабама в травні 1963 р. USA розділений на десять коледжів та шкіл, що включає в себе одну з двох медичних шкіл, що підтримуються штатом Алабама. В осінньому семестрі 2018 року в Південній Алабамі навчалося 15 093 студента. Він класифікується серед "R2: докторські університети - висока наукова діяльність".

1/10
Shasta College

Shasta College

Державний дворічний коледж у місті Реддінг, штат Каліфорнія. Він був заснований у 1950 році, а згодом переїхав у більший кампус. Коледж Шаста налічує приблизно 8 865 студентів різного віку та має широкий вибір курсів та професійних програм. Він є одним з небагатьох коледжів Каліфорнії, що має гуртожиток. Коледж Шаста, мабуть, найбільш відомий своїм музичним відділом, який включає симфонічний оркестр, колектив, хор, теорію музики, фортепіано та гітару.

1/10
San Jose

San Jose City College

Дворічний коледж в Сан-Хосе, штат Каліфорнія є домом для для багатьох олімпійських чемпіонів та рекордсменів світу. Коледж пропонує програми в сфері мистецтва, науки та має угоди щодо переходу на третій курс навчання в University of Southern California та University of California.

1/10
Lake County

College of Lake County

Коледж округу Лейк (CLC) - дворічний коледж у місті Грейслак, штат Іллінойс. Коледж було засновано у 1967 року після проведення референдуму на тему його заснування. У ньому навчається близько 15 000 студентів на програмах трансферу, кар’єрних програмах, GED, програмах базової освіти для дорослих, професійного розвитку та навчання для бізнесу.

1/10
Lake County

University of New Haven

Приватний університет у Вест-Хейвені, штат Коннектикут, який межує з більшим містом Нью-Хейвен та Лонг-Айленд-Саунд. Головний кампус університету знаходиться у Вест-Хейвені, а також є кампус для магістрів та аспірантів в Оранджі, штат Коннектикут. До складу університету входять Коледж мистецтв і наук, Бізнес-коледж Помпея, Інженерний коледж Тальятели, Коледж кримінальної юстиції та судових наук Генріха Лі та Школа наук про здоров'я.

1/10
1/10

як це було?

РЕЄструйся на виставку вже сьогоднІ

Участь безкоштовна!

Додати в календар