BEGIN:VCALENDAR VERSION:2.0 PRODID:-//ZContent.net//ZapCalLib 1.0//EN CALSCALE:GREGORIAN METHOD:PUBLISH BEGIN:VEVENT SUMMARY:Alumni Fair 2020 DTSTART:20200411T130000 DTEND:20200411T180000 LOCATION:An American House in Kiev (Mykoly Pymonenka St, 6) UID:2020-09-19-16-01-39@fair.educationusa.org.ua/ DTSTAMP:20200919T160139 Description:Alumni Fair 2020 \nApril 11\, 2020 \nIn an American House in Ki ev (Mykoly Pymonenka St\, 6) END:VEVENT END:VCALENDAR

Alumni Fair 2020

в Американському Домі у Києві (вул. Миколи Пимоненка 6)Зареєструватись

До виставки залишилось:

2020-04-11T13:00
50днів
22годин
17хвилин
30секунд
bridge

На тебе чекаЄ

5 годинцінної інформації про освіту в США
50 випускниківамериканських університетів
10 семінарівпро вступ та фінансування освіти в США
Необмежена кількістьбезкоштовних консультацій

Програма

Презентації випускників: Досвід навчання в американських університетах

EducationUSA Alumni Fair

Відкриття виставки представниками Посольства США та Американських рад

Паралельні презентації

Фінансування навчання Всесвітніми студіями фонду Пінчука

Можливості від програми Фулбрайт в Україні

Зареєструватись

УНІверситети

Yale University

Yale University

Один з університетів Ліги плюща, розташований у портовому місті Нью-Хейвен, штат Коннектикут. Заснований 1701 року, що робить його одним з найстаріших університетів США. Єль закінчили 5 президентів США - Вільям Тафт, Джеральд Форд, Білл Клінтон, Джордж Буш та Джордж Буш молодший.

1/10
George Washington University

George Washington University

Приватний дослідницький університет у Вашингтоні. Головний кампус університету розташований в центрі Вашингтона, округ Колумбія, з Міжнародним валютним фондом та Світовим банком на території кампусу та Білим домом і Державним департаментом США всього лиш за декілька блоків. Університет має 14 коледжів та шкіл.

1/10
Syracuse University

Syracuse University

Приватний дослідницький університет у місті Сіракузи, Нью-Йорк. Включає в себе 13 шкіл та коледжів, з національно визнаними програмами з інформатики та бібліотекознавства, архітектури, комунікацій, ділового адміністрування, інклюзивної освіти та оздоровлення, управління спортом, державного управління та інженерії.

1/10
Columbia University

Columbia University

Університет Ліги плюща. Знаходиться на Манхеттені, в місті Нью-Йорк. Колумбійський університет закінчили Джозеф Стігліц та Мілтон Фріман - лауреати Нобелівської премії з економіки, Ернст Кассірер - німецький та австрійський філософ, Леон Купер - лауреат Нобелівської премії з фізики.

1/10
Georgetown University

Georgetown University

Приватний католицький (єзуїтський) університет, заснований в 1789 році. Розташований в місті Вашингтон, округ Колумбія. Основні спеціальності університету - медицина, право, дипломатія та політичні науки. Для вибору студента наявні 350+ студентських організацій.

1/10
Massachusetts Institute of Technology

Massachusetts Institute of Technology

Приватний дослідницький університет у Кембриджі, штат Массачусетс. Заснований у 1861 році у відповідь на зростаючу індустріалізацію США. Спільнота випускників та викладачів MIT зараз налічує 96 Нобелівських лауреатів.

1/10
University of California, Berkeley

University of California, Berkeley

Державний дослідницький університет в Берклі, штат Каліфорнія. Берклі є домом для багатьох інститутів, включаючи Науково-дослідний інститут математичних наук та Лабораторію космічних наук.

1/10
University of Chicago

University of Chicago

Приватний дослідницький університет в місті Чикаго, штат Іллінойс. Заснований у 1890 році. Дослідники університету відкрили зв’язок між генетикою та раком, започаткували революційні теорії у сфері економіки та запатентували ефективні інструменти урбаністичного навчання.

1/10
Harvard University

Harvard University

Приватний дослідницький університет Ліги плюща у Кембриджі, штат Массачусетс заснований у 1636 році. В університеті навчаються приблизно 6 800 бакалаврів та 14 000 здобувачів магістерського та докторського ступеня. Harvard University – один з найстаріших та найвідоміших вищих навчальних закладів у США.

1/10
Cornell University

Cornell University

Приватний дослідницький університет Ліги плюща в Ітаці, штат Нью-Йорк. Заснований у 1865 році, університет пропонує майже 80 спеціальностей та понад 120 сертифікатних програм, а також, програми подвійного ступеня. Серед випускників Cornell University 59 Нобелівських лауреатів та 55 олімпійських медалістів.

1/10
University of Notre Dame

University of Notre Dame

Приватний католицький університет, заснований у 1842 році французьким священником Едвардом Соріном. Розташований у місті Саунд-Бенд, штат Індіана. Сьогодні дослідники з університету досягають значних проривів у сфері астрофізики, радіаційної хімії, робототехніки, наноелектроніки та екології.

1/10
University of Illinois at Chicago

University of Illinois at Chicago

Державний дослідницький університет в Чикаго, штат Іллінойс. Центр ресурсів для досліджень університету (RRC) надає дослідницькій спільноті широкий спектр науково-технічного обладнання високого класу та послуг у межах своїх підрозділів підтримки досліджень. RRC зосереджується на таких сферах як біоаналітика, біофізика та цитомія, дослідження геному та нанотехнології.

1/10
Texas A&M University

Texas A&M University

Державний дослідницький університет у місті Коледж Стейшин, штат Техас. Заснований у 1876 році. Університет має діючі проекти з НАСА, Національним Інститутом здоров’я, Національним Науковим фондом та Управлінням морських досліджень.

1/10
Nova Southeastern University

Nova Southeastern University

Приватний університет з головним кампусом у місті Даві, штат Флорида. Університет складається з 18 коледжів та шкіл, які пропонують понад 150 програм навчання. Університет пропонує професійні ступені з соціальних наук, права, бізнесу, остеопатичної медицини, алопатичної медицини, фармації, стоматології, лікувальної терапії та сестринської справи.

1/10
University of North Carolina, Greensboro

University of North Carolina, Greensboro

Державний дослідницький університет у Грінсборо, штат Північна Кароліна. Університет пропонує понад 100 бакалаврських, 61 післядипломних та 26 докторських програм. В університеті також знаходиться національно відомий музей мистецтв Weatherspoon, в якому розміщена одна з найбільших і вражаючих колекцій сучасного американського мистецтва в країні.

1/10
North Carolina State University

North Carolina State University

Державний дослідницький університет у місті Ролі, штат Північна Кароліна. Історично NC State має сильні сторони в галузі машинобудування, статистики, сільського господарства, природничих наук, текстилю та дизайну та пропонує ступінь бакалавра у 106 галузях. Окрім того, університет пропонує ступінь магістра у 104 галузях та 61 докторську програму.

1/10
University of Massachusetts, Boston

University of Massachusetts, Boston

Державний дослідницький університет у Бостоні, штат Массачусетс. Серед найпопулярніших академічних програм - психологія, біологія та науки про здоров’я. Минулого року університет залучив 50 мільйонів доларів для досліджень в сфері природничих та соціальних наук

1/10
University of Colorado, Boulder

University of Colorado, Boulder

Державний дослідницький університет у Боулдері, штат Колорадо. Університет пропонує понад 150 академічних програм та, наразі, налічує 17 000 студентів. Серед випускників дванадцять Нобелівських лауреатів та 20 космонавтів.

1/10
Iowa Wesleyan University

Iowa Wesleyan University

Університет знаходиться в місті Маунт-Плезант, штат Айова. Серед випускників університету доктор Джеймс Ван Аллен, космічний вчений, який відкрив радіаційні пояси Землі та докторка Пеггі Уітсон, космонавт НАСА, яка двічі виконувала функції командира Міжнародної космічної станції. Викладання орієнтоване на практику та 100% студентів проходять стажування у рамках навчальної програми.

1/10
University of Washington

University of Washington

Дослідницький університет, який знаходиться в місті Сієтл, штат Вашингтон. Університет має більше 300 партнерських зв’язків з навчальними закладами, некомерційними організаціями та громадами. Серед випускників університету 20 лауреатів Нобелівської премії.

1/10
The University of Tennessee at Chattanooga

The University of Tennessee at Chattanooga

Державний університет в місті Чатануга, штат Тенесі. Заснований у 1886 році як приватний елітний Університет Чатануги. Університет пропонує 140 бакалаврських програм та близько 100 магістерських. В університету є власна команда з баскетболу, американського футболу, софтболу та команди з гольфу та боротьби.

1/10
Wake Forest University

Wake Forest University

Приватний дослідницький університет, розташований в Вінстон-Сайлемі, штат Північна Кароліна. Заснований 1834 року. Зараз в університеті навчаються іноземні студенти більш, ніж з 50-ти країн світу. Девіз університету “Заради людства”.

1/10
University of South Dakota

University of South Dakota

Державний дослідницький університет розташований в місті Вермільйон, штат Південна Дакота. Вермільйон - безпечне, гостинне місто з безліччю рекреаційних та культурних можливостей, яких багато у місті, навколишній місцевості та сусідніх громадах. Університет пропонує більш, ніж 120 студентських організацій. 81% студентів бакалаврських програм отримують фінансову допомогу на навчання.

1/10
Franklin and Marshall College

Franklin and Marshall College

Приватний гуманітарний коледж в місті Ланкастер, штат Пенсильванія. Зараз в університеті навчаються іноземні студенти з більш, ніж 47 країн світу. 65% студентів бакалаврату задіяні або в дослідницькій діяльності або ж поглиблюють свої знання під наглядом власних менторів.

1/10
Marist College

Marist College

Приватний коледж в місті Покіпсі, штат Нью-Йорк. Його місія полягає в тому, щоб «допомогти студентам розвинути інтелект, характер та навички, необхідні для просвітленого, етичного та продуктивного життя у світовій спільноті 21 століття». У коледжі навчаються 5000 студентів бакалаврату та 1400 студентів післядипломних програм.

1/10
Clemson University

Clemson University

Державний дослідницький університет в місті Клемсон, штат Південна Кароліна. Університет також має дослідницькі центри та центри економічного розвитку по всьому штату Південна Кароліна - в Андерсоні, Блеквіллі, Чарлстоні, Колумбії, Дарлінгтоні, Джорджтауні, Грінвіллі, Грінвуді та Пендлтоні. Нещодавнє дослідження визначило, що економічний вплив Клемсона на штат щорічно складає 1,9 мільярда доларів.

1/10
Bemidji State University

Bemidji State University

Державний університет в місті Беміджі, штат Міннесота. В університеті навчаються понад 5100 студентів бакалаврату, післядипломних програм та тих, що здобувають онлайн-ступінь. Основна філософія університету будується на обов’язку збереження навколишнього середовища, служіння громаді та глобального розуміння.

1/10
Virginia Commonwealth University

Virginia Commonwealth University

Державний дослідницький університет в місті Річмонд, штат Вірджинія. Університет пропонує більш, ніж 200 освітніх програм. Зараз в університеті навчаються близько 1260 студентів з 101 країни світу.

1/10
University of Minnesota, Twin Cities

University of Minnesota, Twin Cities

Дослідницький університет розташований в Міннеаполісі і Сент-Поле, штат Міннесота. В університеті навчаються 7 212 міжнародних студентів. На базі університету є 23 спортивних команди.

1/10
Indiana Wesleyan University

Indiana Wesleyan University

Приватний християнський університет розташований в Маріон, штат Індіана. Це найбільший приватний університет в штаті. Університет пропонує понад 80 бакалаврських програм, 57 післядипломних та 9 докторських програм. Студенти представляють понад 80 християнських конфесій та 10 зарубіжних країн.

1/10
The University of Mississippi

The University of Mississippi

Університет знаходиться в місті Оксфорд, штат Міссісіпі. Університет був заснований у 1848 та зараз налічує більше 23 700 студентів, серед яких представники 80 різних країн. До найпопулярніших спеціальностей університету відносять: бухгалтерський облік, цифрову комунікацію та медіа, психологію та маркетинг.

1/10
Independence Community College

Independence Community College

Дворічний коледж у місті Індепенденс, штаті Канзас. Коледж пропонує декілька програм на здобуття ступеня молодшого бакалавра, а також, більш ніж 20 сертифікатних програм.

1/10
The State University of New York, Fredonia

The State University of New York, Fredonia

Державний університет у місті Фредонія, штат Нью-Йорк заснований у 1826 році. Це 66-й найстаріший вищий навчальний заклад у США та 7-й найстаріший заклад у Нью-Йорку. Найпопулярніші програми включають науку, комунікації, музику, освіту та суспільні науки

1/10
University of Illinois Urbana-Champaign

University of Illinois Urbana-Champaign

Дослідницький університет, який знаходиться в двох містах побратимах Шампань та Урбана. Університет заснований в 1867 році та класифікується як докторський дослідний університет, що позначає науково-дослідну діяльність найвищого рівня. Заклад пропонує понад 150 бакалаврських програм та понад 100 магістерських, докторських. Студентське містечко включає 650 будівель.

1/10
Missouri State University

Missouri State University

Державний університет у Спрингфілді, штат Міссурі. Заснований у 1905 р. Це другий в штаті за кількістю зарахованих студентів університет, який пропонує понад 150 бакалаврських програм та понад 45 магістерських, докторських програм.

1/10
Augustana University

Augustana University

Приватний, лютеранський університет в Сіу-Фолс, Південна Дакота, США. Це найбільший приватний університет у штаті, в якому навчається 140 міжнародних студентів. Серед 144 викладачів 85% мають найвищий академічний ступінь в своїй сфері.

1/10
Wayne State University

Wayne State University

Державний науково-дослідний університет у Детройті, штат Мічиган. Це третій за величиною університет штату Мічиган. Заснований в 1868 році, WSU складається з 13 шкіл та коледжів, які пропонують майже 350 програм для майже 27 000 студентів.

1/10
Purdue University

Purdue University

Державний дослідницький університет у Вест-Лафайєті, штат Індіана. Університет пропонує понад 200 спеціальностей для студентів бакалаврського рівня, а також, понад 69 магістерських та докторських програм. Університет славиться, зокрема якістю своїх програм та дослідження у STEM.

1/10
Northeastern University

Northeastern University

Дослідний університет у Бостоні, штат Массачусетс, заснований у 1898 році. Університет пропонує бакалаврські та магістерські програми та налічує приблизно 26 000 студентів.

1/10
University of Oregon

University of Oregon

Університет знаходиться в місті Юджин, штат Орегон. Університет був заснований у 1876 році і має 19 науково-дослідних центрів та інститутів. Заклад пропонує 316 бакалаврських та магістерських програм.

1/10
University of Pittsburgh

University of Pittsburgh

Державний дослідницький університет у Пітсбурзі, штат Пенсильванія був заснований у 1787 році. Університет є членом Асоціації американських університетів та складається з 17 шкіл та коледжів, а загальна кількість студентів становить більше 28 390.

1/10
Montana State University

Montana State University

Державний дослідницький університетом в Боземані, штат Монтана. Університет пропонує ступінь бакалавра в 51 галузі, ступінь магістра в 41 галузі та докторантуру в 18 галузях. Більше 16 700 студентів відвідують MSU, а кількість викладачів університету денної форми становить – 602.

1/10
Indiana University, Bloomington

Indiana University, Bloomington

Державний дослідницький університет у Блумінгтоні, штат Індіана. Університет налічує понад 40 000 студентів, серед яких представники 165 країн. За час існування університету 9 випускників та професорів стали Нобелівськими лауреатами, 6 виграли Academy Awards, 49 премії Grammy, 32 Emmy Awards.

1/10
University of Nebraska, Omaha

University of Nebraska, Omaha

Державний дослідницький університет в Омасі, штат Небраска заснований у 1908 році. Нещодавно адміністрація університету забезпечила новим обладнанням інженерні, бізнес та біомеханічні програми. Університет пропонує понад 200 програм в 6 різних коледжах та включає більше 60 будівель у своєму студентському містечку.

1/10
University of Oklahoma

University of Oklahoma

Державний дослідницький університет у Нормані, штат Оклахома. Заснований у 1890 році. Восени 2018 року в університет було зараховано 31 702 студентів, при цьому в ньому працює майже 3000 викладачів. Заклад пропонує 152 програми бакалаврату, 160 магістерських програм та 75 докторських програм.

1/10
Southern Illinois University

Southern Illinois University

Державний дослідницький університет у Карбондейлі, штат Іллінойс. Заснований у 1869 р. В університеті навчаються студенти з усіх 50 штатів, а також понад 100 країн. SIU пропонує 100 бакалаврських програм, 73 магістерських та 36 докторських. Окрім того, професійні ступені в галузях архітектури, права та медицини.

1/10
University of Maryland

University of Maryland

Державний дослідницький університет з кампусом у Колледж-парку та в Балтіморі, штат Меріленд. Заснований в 1856 році. Найбільший університет у штаті з понад 41 000 студентів, що представляють усі п’ятдесят штатів та 123 країн. Його дванадцять шкіл та коледжів разом пропонують понад 200 навчальних програм.

1/10
Carleton College

Carleton College

Приватний коледж у Нортфілді, штат Міннесота. Головний кампус площею 200 акрів розташований між Нортфілдом та дендропарком Каулінг. Коледж пропонує цікаві програми та фінансову допомогу іноземним студентам.

1/10
1/10

як це було?

РЕЄструйся на виставку вже сьогоднІ

Участь безкоштовна!

Додати в календар

в Американському Домі
вул. Миколи Пимоненка 6+380 63 343 01 19